prodavač/ka masa uzenin

  • Karviná

Pracovní místo ( prodavač/ka masa uzenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat:
- Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- Třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- Obsluha pokladny, váhy

Co požadujeme:
- Spolehlivost, pracovitost
- Rychlost a pečlivost při práci
- Praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
- Časová flexibilita, směny plánovány i o víkendech

Co nabízíme:
- Pracoviště: Karviná - pult s masem a uzeninami na prodejně Kauflandu
- Motivující mzda s prémiovou složkou až 4000 Kč/měs.
- Stravenky a příspěvek na péči o pracovní oděv
- Vstupní lékařská prohlídka zdarma
- Nástup: ihned
- Dlouhodobá spolupráce, smlouva na dobu určitou se standardně prodlužuje na neurčito
- Stabilní prostředí české společnosti
Zaměstnanecké výhody: Výkonnostní bonusy, stravenky, příspěvek na ošacení, vstupní lékařská prohlídka zdarma,

KONTAKT: pouze telefonicky - úterky a čtvrtky č.tel.: 702 197 409 nebo e-mailem
adriana.homolova@bivoj.cz
Volné místo prodavač/ka masa uzenin pro lokalitu Karviná.