Vejtasa, s.r.o.

BAGRISTA

Odeslat

Pracovní náplň
Požadovaná praxe - 2 roky
Místo výkonu práce: Vysočina + Jihomoravský kraj
Prvotní kontakt telefonicky!!!
Volné místo bagrista pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BAGRISTA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Vejtasa, s.r.o.
Ulice: Cyrilometodějská 593
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Vejtasa
E-mail: Luboš Vejtasa
Telefon: +420 603 830 863

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vejtasa, s.r.o.