ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJNÍ UDRŽBÁŘ/-KA - ZÁMEČNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz
- Náplň práce: provádění údržbářských a opravárenských prací, kontrolní činnost na strojních zařízeních, ustavování strojů a zařízení, preventivní kontroly a opravy strojních zařízení
- Očekáváme: vzdělání na úrovni SOU, SŠ - vyučení v oboru elektro, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6, praxe v elektroúdržbě strojního zařízení min. 3 roky, orientace v základních elektrotechnických výkresech, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - směna na 11 hod., časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, znalost SIMATIC S7 výhodou
- Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, benefitní body, příspěvek na penzijní připojištění
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně
- Kontaktní osoba: pí. Mgr. Jana Pardusová, tel. č.: 731 420 614, e-mail: pardusova@technistone.cz
Volné místo elektro údržbář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.