FARMACEUTICKÝ ASISTENT / ASISTENTKA

  • Most

Pracovní místo ( FARMACEUTICKÝ ASISTENT / ASISTENTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
- Zájem o pacienta a jeho zdraví
- Zapojení se do interních odborných projektů
- Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání
- Ochotu učit se novým věcem
Nabízíme
- Profesní rozvoj a kariérní růst
- Kvalitní vzdělávání
- Možnost zapojení se do interních odborných projektů
- Motivační systém odměňování
- Moderní pracovní prostředí
- Zázemí stabilní České společnosti
- Stravenky, Příspěvek na penzijní pojištění
- Plný nebo částečný úvazek
- Místo výkonu práce Lékárna IPC Obchodní centrum
HLÁSIT SE: PharmDr. Daniel Chládek tel.: 602 130 102, email: dan.chladek@ipcnet.cz- zaslat životopis
Volné místo farmaceutický asistent / asistentka pro lokalitu Most.