BUSINESS ANALYST (ANALYTIK PRODEJE)

  • Turnov

Pracovní místo ( BUSINESS ANALYST (ANALYTIK PRODEJE) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Podpora obchodního oddělení pomocí různých výstupů z firemní databáze
Zpracování dat o prodejních výsledcích, situaci na trhu a trendech
Příprava reportů pro obchodní oddělení a vedení společnosti
Podíl na přípravě rozvojových plánů společnosti

Požadavky:
SŠ,
Anglický jazyk písmem a částečně i slovem
Znalost MS office a práce v aplikaci Excel
Přesnost a práci s čísly a spolehlivost
Schopnost samostatné i týmové práce, komunikační schopnosti

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

Stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty společnosti

kontakt: e-mailem
Volné místo business analyst (analytik prodeje) pro lokalitu Turnov.