vedoucí útvaru řízení kvality

  • Hodonín

Pracovní místo ( vedoucí útvaru řízení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín.
Pracovní náplň:
- odpovědnost za nastavení a dodržování standardů kvality ve společnosti
- řízení oddělení certifikace a technický rozvoj
- řízení oddělení kontroly a reklamací (vstupní, mezioperační a výstupní)
- řízení kvality strojní výroby
- stanovení interních a externích plánů auditů, provádění externích auditů a vedení veškeré
dokumentace k auditům
- tvorba a řízení Kontrolních plánů kvality
- plánování, příprava a vedení zákaznických/dodavatelských auditů
- řízení, plánování, organizace a realizace požadavků útvaru kvality zakázek pro Jadernou energetiku
- zástupce kvality v realizačních/projektových týmech; plánování, koordinace a reportování
- analýzy interních problémů procesů, výrobků: vypracování zpráv a návrhů na nápravné postupy
Hledáme:
Vzdělání SŠ, VŠ technického směru
5 let praxe v oblasti řízení kvality
Znalost nástrojů řízení kvality
Znalost ISO 9001 ISO 14001
Odborné dovednosti:
- stanovení a optimalizace procesů kvality
- angličtina na komunikativní úrovni (výjezdy do zahraničí)
- zkušenosti s vedením týmu
- zkušenosti s QA systému strojírenské výroby
- samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- podmínky, které vám umožní pracovat na zajímavých projektech
- práci v prosperující a stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
Místo výkonu práce je po dohodě možné na všech našich provozovnách (Hodonín, Vracov, Brno, Praha). Upřednostňujeme Hodonín.
K dispozici, notebook, mobil, služební vozidlo. Stravenky, penzijní připojištění a další.