Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Nová Lhota

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nová Lhota 353.Přijmeme kuchaře/kuchařku do hotelového provozu, nejlépe vyučeného/vyučenou v oboru (není podmínkou). Nezáleží na věku, hlavním požadavkem je aktivní zájem o vaření a schopnost učit se novému.
Požadujeme:
- osobní zapálení pro daný obor, radost z vaření,
- ochotu učit se novým věcem,
- schopnost zorganizovat si práci,
- pečlivost, spolehlivost, týmového ducha,

Nabízíme:
- pestrou práci v oboru (oslavy, rauty, svatby, firemní akce apod.),
- podílení se na sestavení menu, uplatnění vlastní kreativity,
- práci v příjemném prostředí,
- mzda (čistá) dle prokázaných zkušeností od 12.000,- Kč do 20.000,- Kč.
Směny lze domluvit individuálně, v případě potřeby zajistíme ubytování v hotelu
Příjemný kolektiv, nová kuchyně, práce v týmu. Kontakt na tel. 533 533 660 během dne.
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Nová Lhota.