LEAN SPECIALISTA

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( LEAN SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
•Plánování a zlepšování výrobních postupů a provozu za účelem dosažení spolehlivější, účinnější a nákladově efektivnější výroby
•Řízení procesu definování a zavádění v závodu pro industrializaci produktů
•Zavedení a vedení kontrolních grafů kritických výrobních faktorů a činností za účelem dosažení výrobních výsledků, kapacit strojů a procesu a spolehlivosti výkonnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•SŠ/VŠ vzdělání
•Zkušenosti se zaváděním konceptu LEAN v mezinárodní výrobní společnosti (automotive)
•Komunikativní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
•Flexibilní pracovní dobu
•Dotované stravné
•Další firemní benefity po zkušební době
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
•Firemní akce
Volné místo lean specialista pro lokalitu Velemyšleves.