Manipulační dělník/ce

  • Jičín

Pracovní místo ( Manipulační dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE

Požadujeme:
•Manuální zručnost, průkaz obsluhy manipulačních motorových vozíků, práce na 3 směny.

Náplň práce:
•Zodpovídá za veškerý logistický tok materiálu ze skladu, včetně jeho kontroly.
•Je zodpovědný za transport hotových výrobků.
•Zodpovídá za likvidaci technologického odpadu ve výrobě.
•Dbá na dodržování příslušných technologických a zkušebních postupů.

Nabízíme:
•Stálé a perspektivní zaměstnání, dopravu do zaměstnání
na směny, závodní stravování/stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakty:
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení na telefonech: 493 504 140, 737 216 344 nebo vyplňte dotazník zájemce
o zaměstnání umístěný na našem webu a zašlete na adresu:
petra.sepsova@hydra-components.com
Volné místo manipulační dělník/ce pro lokalitu Jičín.