Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

technik - YDD

Pracovní místo ( technik - YDD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zašlete životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na adresu praceatydd do 31.1.2017 - do předmětu vložit: uchazeč o práci.;
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání; technická zručnost a myšlení; nadstandardní ovládání PC; spolehlivost a flexibilita; dobrá znalost českého jazyka; AJ ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

Technolog nástrojárny, Žďár Hledáš novou příležitost v technologii? Nepotřebujeme, abys uměl anglicky. Potřebujeme, abys byl profík ve svém oboru! Hledáme veoucího technologie nástrojárny. Náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno včera

KONSTRUKTÉR | šanci mají i absolventi! Máš za sebou pár let v konstrukci nebo jsi čerstvý absolvent po SŠ/VŠ? V tom případě máš šanci zapojit se do našeho týmu konstruktérů a získat vážně dobrou praxi. Do začátku určitě potřebuješ umět pracovat s Inventorem nebo v AutoCADu, ostatní už tě ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Seřizovač CNC strojů Seřizovač CNC strojů - vzdělání vyučení, možno i absolvent. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup možný ihned. Mzda od 30.000,-- - 40.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: Nastavování, ...
HAUSER spol. s r.o. Kaplice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit