Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

technik - YDD

Pracovní místo ( technik - YDD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zašlete životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na adresu praceatydd do 31.1.2017 - do předmětu vložit: uchazeč o práci.;
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání; technická zručnost a myšlení; nadstandardní ovládání PC; spolehlivost a flexibilita; dobrá znalost českého jazyka; AJ ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

PRODUKTOVÝ INŽENÝR - VÝVOJÁŘ Pracovní náplň: - Vývoj elektromagnetických komponentů a sestav včetně jejich mechanické konstrukce, kvalifikace, testování a dokumentace - Úzká spolupráce s ostatními středisky, tvorba specifických zákaznických řešení - Spolupráce s výrobou a ...
PIKATRON CZ s.r.o. Písek, Inzerováno včera

Konstruktér Technická příprava výroby (výroba sušáren řeziva), zadávání položek do IS Vision. Nabízená mzda je dle zkušeností a praxe. Volné místo konstruktér pro lokalitu Jihlava.
KATRES spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno včera

PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ Vyučen v technickém nebo strojírenském oboru, praxe výhodou, všestranná znalost a orientace v opravách vody, topení, zednické práce, základní kurz svařování výhodou, spolehlivost, flexibilita. Benefity: příspěvek na stravování, možnost profesního ...
RICHMONT - CZ a.s. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit