Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Informatik/čka - správce/kyně sítě

Pracovní místo ( Informatik/čka - správce/kyně sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště:
Okresní státní zastupitelství v Ostravě (Francouzská 6167, Ostrava-Poruba), dále vzdálená správa lokalit OSZ Nový Jičín, OSZ Přerov, OSZ Vsetín a práce na celokrajských projektech.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Požadujeme:
-VŠ technického směru, event. středoškolské ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

FREELANCE CRA This is a home-based role with CZ wide monitoring. Our client works on behalf of a large number of global pharmaceutical companies. 

 As a Clinical Research Associate you will be responsible for performing wing to wing study site management ...
Talentor Advanced Search, s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PROJECT FINANCIAL ANALYST * Consulting Firm * Candidates with an interest in finance and analysis now have a great opportunity to start building their career in a renowned international company offering a range of consulting and outsourcing services.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

IT koordinátor místo výkonu práce: Hlubany 124 nástup dle dohody vzdělání technického nebo ekonomického směru ( preferovaný obor informatika ) znalost německého nebo anglického jazyka ( alespoň jeden na výborné úrovni ) pokročilá uživatelská znalost OS Windows ...
FTE automotive Czechia s.r.o. Podbořany, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit