Učitel/ka 1. stupně ZŠ s AJ (min. B2)

Pracovní místo ( Učitel/ka 1. stupně ZŠ s AJ (min. B2) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrčilova 10, Moravská Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Zástup za mateřskou dovolenou, 2. ročník ZŠ, výuka na bilingvní škole - nutná výborná znalost AJ.

Zaměstnanecké výhody:
Prémie.
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš s aj (min. b2) pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Učitel/ka v MŠ Místo výkonu práce: Véska 64, Dolany u Olomouce. Požadujeme: Kvalifikaci pro učitelství v mateřské škole dle zákona o pedag. pracovnících. Pracovní doba od 8:00 do 12:00 hod. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky. Volné místo učitel/ka v mš ...
Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace Dolany, Inzerováno včera

Učitel/ka 1. st. ZŠ Pracoviště: Tršice č.p. 183. Nástup ihned. Požadavky: - vysokoškolské vzdělání - obor učitelství pro 1. st. ZŠ Nabízíme: - práci na celý úvazek na základě pracovní smlouvy po dobu PN - 11. - 12. platovou třídu (dle praxe) - hrubá mzda od 26 ...
Základní škola a Mateřská škola Tršice, příspěvková organizace Tršice, Inzerováno včera

Učitel/ka MŠ Pracoviště: Tršice č.p. 183. Nástup ihned. (zástup za PN, MD a následně RD) Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání pedagogického zaměření - vhodné i pro studenty VŠ oboru předškolní pedagogika (s ukončeným studiem SPgŠ) Nabízíme: - práci na ...