Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 1, příspěvková organizace

Učitel/ka 1. stupně ZŠ s AJ (min. B2)

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrčilova 10, Moravská Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Zástup za mateřskou dovolenou, 2. ročník ZŠ, výuka na bilingvní škole - nutná výborná znalost AJ.

Zaměstnanecké výhody:
Prémie.
Volné místo učitel/ka 1. stupně zš s aj (min. b2) pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel/ka 1. stupně ZŠ s AJ (min. B2)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 1, příspěvková organizace
Ulice: Ostrčilova 2557
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Švejdová
E-mail: Mgr. Kateřina Švejdová
Telefon: +420 739 042 893

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 1, příspěvková organizace