Thomayerova nemocnice

Zdravotničtí asistenti

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Vídeňská č.p. 800/5Krč
kontakt: Mrkvičková Jaroslava Mgr., e-mail: jaroslava.mrkvickova@ftn.cz

Výpis z rejstříku trestů, odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Volné místo zdravotničtí asistenti pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 01. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotničtí asistenti

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Thomayerova nemocnice
Ulice: Vídeňská 800
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslava Mrkvičková
E-mail: Mgr. Jaroslava Mrkvičková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Thomayerova nemocnice