Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Stavební zedníci

Pracovní místo ( Stavební zedníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: zdění, zateplování, obkládání, sádrokartony, výkopové práce
Požadavky: samostatnost, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Výhody: prémie až do 100% platu
Volné místo stavební zedníci pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN (1500Kč odměna za doporučení) Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE. Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

VÝROBNÍ PRACOVNÍK MEMBRÁN - Veliková Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti na VELIKOVÉ nebo ZLÍNĚ. Jedná se o nenáročnou výrobu gumových membrán a filtrů. (3 nebo 4 směna)
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

KONTROLA VÝROBKŮ - 1 směna Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti ve ZLÍNĚ - PRŠTNÉM a ODPOLEDNÍ SMĚNU (1x týdně ranní) Pracovní harmonogram tedy: 3x týden odpolední a 1x týden raní směna
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit