Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Stavební zedníci

Pracovní místo ( Stavební zedníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: zdění, zateplování, obkládání, sádrokartony, výkopové práce
Požadavky: samostatnost, praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Výhody: prémie až do 100% platu
Volné místo stavební zedníci pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Řidič/ka sk. C + E pro mezinárodní přepravu - řidič/ka tahačů + návěs Požadujeme: ŘP sk.C+E, zdravotní způsobilost, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, pojištění odpovědnosti při výkonu povolání Volné místo řidič/ka sk. c + e pro mezinárodní přepravu - řidič/ka tahačů + návěs pro lokalitu Těmice.
TV-marketing Těmice, s.r.o. Těmice, Inzerováno včera

střihač/ka Pracoviště: U Pošty 1282, 696 02 Ratíškovice. Praxe v oboru min. 2 roky, praxe v oboru nutnost. Kontakt na tel. 602 753 539, na mail: f.kotasek@seznam.cz i osobně. Nástup ihned. Volné místo střihač/ka pro lokalitu Ratíškovice.
František Kotásek Ratíškovice, Inzerováno včera

švadlena Pracoviště: U Pošty 1282, 696 02 Ratíškovice. Praxe v oboru min. 2 roky, praxe v oboru nutnost. Kontakt na tel. 602 753 539, na mail: f.kotasek@seznam.cz i osobně. Nástup ihned. Volné místo švadlena pro lokalitu Ratíškovice.
František Kotásek Ratíškovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit