Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pracovník/ce zákaznického servisu

Pracovní místo ( Pracovník/ce zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: U stadiónu č.p. 1205/10, Olomouc.
Požadavky: výborné komunikační schopnosti, organizační schopnosti, samostatnost. Jedná se o příjem a vyřizování objednávek. Vhodné i pro absolventy. Vyhrazeno pro OZP. Mzda: 9.000,- Kč.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Vedoucí konstruktér/ka Náplň práce: projektování a navrhování ocelových konstrukcí, návrhy na výstavbu nádrží, posklizňových linek, spodních staveb; vytváření výkresové dílenské dokumentace; spolupráce s projektanty a konstruktéry při tvorbě projektové a dílenské ...
MORKUS Morava s.r.o. Hranice, Inzerováno před 2 dny

INTERNISTA Z důvodu rozšíření a budování nových pracovních týmů hledáme lékaře na pracovní pozici INTERNISTA.
Grafton Recruitment s.r.o. Vsetín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROJEKTOVÝ LEADER PRO HOLANDSKO - vhodné i pro absolventy Máte zájem získat zkušenosti s projektovým managementem, s vedením pracovního týmu a domluvíte se anglicky a německy? Chcete cestovat, působit v zahraničí a pracovat pro stabilní zahraniční společnost? Nebo už jste zkušený projektový leader? Pokud ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit