PITTNER Česká Lípa s.r.o.

Strojník - bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Česká Lípa a okolí (dle zakázek).
Požadujeme: praxe vítána, strojnický průkaz. ŘP sk. B - je výhodou.
Schůzku nutné domluvit předem telefonicky!
Volné místo strojník - bagrista pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojník - bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PITTNER Česká Lípa s.r.o.
Ulice: Chelčického 1505
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radomil Pittner
Telefon: +420 602 288 196

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PITTNER Česká Lípa s.r.o.