Obaly Adamec a.s.

Tiskaři na flexotiskových strojích

Odeslat

Pracovní náplň
PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
požadavky: USO/SŠ obor polygrafie, praxe v polygrafické výrobě, znalost flexotisku, znalost práce na PC, zodpovědnost, smysl pro detail, schopnost učit se novým věcem.
Životopisy zasílat na e-mail.
Volné místo tiskaři na flexotiskových strojích pro lokalitu Bohumín.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 02. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskaři na flexotiskových strojích

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Obaly Adamec a.s.
Ulice: Čs. armády 133
Město: Bohumín
PSČ: 735 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Adamec
E-mail: Tomáš Adamec
Telefon: +420 739 451 677

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Obaly Adamec a.s.