VELEBNÝ & FAM s.r.o.

GRAFIK/GRAFIČKA DTP OPERÁTOR/KA TEXTILNÍ TISKÁRNY

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
VELEBNÝ & FAM s.r.o., J. Nygrína č.p. 334, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
POŽADUJEME:
Podmínkou je výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator a Photoshop, zkušenosti s vektorovou grafikou, výtvarné nadání, organizační schopnosti, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování.
NABÍZÍME:
nástup možný ihned, později možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Kontaktní osoba:
Darina Seidl, tel.: 792 301 314, e-mail: darina.seidl@velebny.cz
Volné místo grafik/grafička dtp operátor/ka textilní tiskárny pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: GRAFIK/GRAFIČKA DTP OPERÁTOR/KA TEXTILNÍ TISKÁRNY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: VELEBNÝ & FAM s.r.o.
Ulice: J. Nygrína 334
Město: Ústí nad Orlicí
PSČ: 562 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Seidl Darina
E-mail: Seidl Darina
Telefon: +420 792 301 314

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VELEBNÝ & FAM s.r.o.