REPRESS, spol. s r.o.

grafik/čka DTGP v tiskárně a reklamní agentuře

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Plucárna 3594/10, 695 01 Hodonín. Praxe a znalost grafických programů je PODMÍNKOU, znalost IT, samostatnost, zájem o kreativní práci, ŘP, profesní životopis POUZE písemně na adresu agentura@repress.cz s předmětem GRAFIK. Stravenky - stabilní práci v renomované firmě.
Volné místo grafik/čka dtgp v tiskárně a reklamní agentuře pro lokalitu Hodonín.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: grafik/čka DTGP v tiskárně a reklamní agentuře

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: REPRESS, spol. s r.o.
Ulice: Plucárna 3594
Město: Hodonín
PSČ: 695 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Jeřábek
E-mail: Milan Jeřábek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REPRESS, spol. s r.o.