Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní poradce na pobočce

Pracovní místo ( Obchodní poradce na pobočce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
aktivní prodej produktů, obsluha klientů na přepážce, komunikace s klienty, zajišťování klientského servisu, obchodní zkušenosti výhodou, výborné komunikační schopnosti, PC uživatelsky, zaškolení, vzdělávání, zaměstnanecké benefity,
Volné místo obchodní poradce na pobočce pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

PEKAŘ/KA PIZZY - Žďár nad Sázavou JOBMATCH ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK 20 HOD/TÝDEN - nabízená mzda se váže na zkrácený úvazek - 20hod./týden (je však možno zvýšit pracovní úvazek na 30 hod s alikvótním navýšením mzdy) PŘÍPADNĚ VÝŠE. - CHRÁNĚNÉ PRACOVIŠTĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM ...
Radomíra Smetanová Žďár nad Sázavou, Inzerováno včera

Obsluha stroje a zařízení na výrobu/zpracování papíru Náplň práce: obsluha papírenského stroje/stroje na zpracování papíru, zajištění pořádku na pracovišti. Jedná se o práci v rámci nepřetržitého provozu. Finanční ohodnocení je pouze orientační (nárůst mzdy má souvislost s konkrétní pozicí na ...
OP papírna, s.r.o. Olšany, Inzerováno před 2 dny

Osobní bankéř/-ka - Jihlava Místo výkonu: Masarykovo náměstí 1216/50, 586 01 Jihlava Kontakt: Ivana Frančíková, tel.: +420 224 442 133, e-mail: ivana.francikova@moneta.cz Osobní bankéř/ka – Jihlava Nemáte pracovní zkušenosti? Nevadí. Už nějaké máte? Skvěle! Staňte se ...
MONETA Money Bank, a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit