Česká pojišťovna a.s. Obchodní poradce na pobočce

Obchodní poradce na pobočce

Odeslat

Pracovní náplň
aktivní prodej produktů, obsluha klientů na přepážce, komunikace s klienty, zajišťování klientského servisu, obchodní zkušenosti výhodou, výborné komunikační schopnosti, PC uživatelsky, zaškolení, vzdělávání, zaměstnanecké benefity,
Volné místo obchodní poradce na pobočce pro lokalitu Znojmo.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradce na pobočce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: nám. Armády 1215
Město: Znojmo
PSČ: 669 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Monika Kunešová
E-mail: Mgr. Monika Kunešová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.