Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obchodní poradce na pobočce

Pracovní místo ( Obchodní poradce na pobočce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
aktivní prodej produktů, obsluha klientů na přepážce, komunikace s klienty, zajišťování klientského servisu, obchodní zkušenosti výhodou, výborné komunikační schopnosti, PC uživatelsky, zaškolení, vzdělávání, zaměstnanecké benefity,
Volné místo obchodní poradce na pobočce pro lokalitu Znojmo.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

PROJEKTOVÝ MANAŽER Mzda 30 000,-- Kč po zapracování Projektový manažer (PM) po zaškolení projektově řídí zadané zakázky. Pozice je určena pro inženýra, nejlépe nového absolventa VŠ strojního zaměření, ze kterého se po několika letech stává samostatný a zkušený TOP ...
Bohuslav Jurka Třebíč, Inzerováno před 2 dny

Prodavač domácí potřeby prodej a poradenská činnost, znalost sortimentu, práce s financemi, PC základy, NJ výhodou, praxe vítána, doprava vlastní, inf. tel. Volné místo prodavač domácí potřeby pro lokalitu Hrušovany nad Jevišovkou.
Božena Sedláková Hrušovany nad Jevišovkou, Inzerováno před 2 dny

Řidič motocyklů řidič/ka skútru/auta pro rozvoz pizzy Pizzerie s rozvozem hledá zkušeného řidiče/řidičku pro rozvoz pizzy po Brně. Hledáme člověka, kterého baví řízení skútru a auta zároveň. Skvělá příležitost jak si přivydělat v letních měsících. Budeme rádi za ...
PMC food, s.r.o. Brno, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit