Systémový programátor/ka

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Systémový programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru informatika, výpočetní technika nebo elektronika. Dobrá znalost jazyka Delphi (C# navíc výhodou). Znalost principů objektového programování. Systematický přístup k řešení problému, samostatnost. Základní znalosti měřicí techniky výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Návrh a implementace nových funkcí ovládacího SW pro řízení testerů. Analýza nových požadavků na SW. Odstraňování chyb. Revize kódu. Testování. Optimalizace. Komunikace se zákazníkem
NABÍZÍME: Ohodnocení 35.000 – 45.000,- Kč podle úrovně znalostí a schopností. Služební notebook, služební telefon. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na penzijní/ životní připojištění. Stravenky/ příspěvek na stravování. Pružnou pracovní dobu. Možnost proplacení přesčasů. Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis zasílejte na info@unites.cz tel.: 571 757 230 http://www.unites-systems.com
ov. 17.5.2017
Volné místo systémový programátor/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.