Elektro engineer pro aplikace DMT

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Elektro engineer pro aplikace DMT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rosteme a rozšiřujeme své řady. Přijďte se podívat a třeba si vybereme právě Vás.
POŽADUJEME: VŠ/SŠ s elektro zaměřením. Znalost návrhového prostředí pro tvorbu el. schémat (Altium Designer, Eagle, PSpice). Znalost metod pro měření proudů, napětí, resistivity a dalších el. veličin. AJ na úrovni porozumění technickému textu. Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (min.). Řidičský prukaz sk. B. Spolehlivost a samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: Návrh a realizace zapojení testovacích aplikací na základě specifikace od zákazníka. Spolupráce s konstruktérem mechaniky při návrhu kontaktovacích přípravků. Spolupráce s programátorem při testování a ladění. Spolupráce se zákazníkem při prevalidaci. Instalace projektů u zákazníka (ČR, SR). Tvorba dokumentace k aplikaci
NABÍZÍME: Ohodnocení 25.000 – 35.000,- Kč podle úrovně znalostí a schopností. Služební notebook, služební telefon. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na penzijní/ životní připojištění. Stravenky/ příspěvek na stravování. Pružnou pracovní dobu. Možnost proplacení přesčasů. Možnost pracovat při studiu. Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Pozice je vhodná i pro absolventy
PRVNÍ KONTAKT: strukturovaný životopis zasílejte na mkrumpholzova@unites.cz tel.: 571 757 230 http://www.unites-systems.com
Volné místo elektro engineer pro aplikace dmt pro lokalitu Valašské Meziříčí.