Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Makléř/ka pojištění

Pracovní místo ( Makléř/ka pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 17.12.2015, zn. vl.:28.12.2016, a.:13.7.2018
Nástup ihned.
Popis činnosti: správa a sjednávání pojistných smluv.
Nabízíme: mzdu - fixní část 15000,- + provize dle výkonu. Praxe v oblasti pojišťovnictví výhodou.
Požadujeme ŘP sk. B, znalost práce s PC.
VM vhodné i pro absolventy.
Info.: zájemci ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ Hledáme zkušené kandidáty--- HLAVNÍ ÚČETNÍ / BEZ ZNALOSTI JAZYKA --- Sídlo firmy: ZLÍN Flexibiní pracovní doba/ vedení týmu/ zodpovědná a samostatná práce! Staňte se členem TOP managementu stabilní zlínské firmy! Náplní práce na pozici ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK NA 1 SMĚNU Umíte používat VZV? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Ozvěte se nám! Náplň práce: - manipulace s materiálem - práce s VZV - práce se čtečkou
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ÚČETNÍ - HPP nebo 1/2 ÚVAZEK - vedení účetnictví v anglickém účetním programu, který je vyvinutý na míru pro firmu - spolupráce s daňovými úřady dle českých účetních standardů - měsíční podání k DPH, souhrnné hlášení - reporting pro intrastat, statistiky - administrativa ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit