F I X U M a.s.

Makléř/ka pojištění

Odeslat

Pracovní náplň
z: 17.12.2015, zn. vl.:28.12.2016, a.:14.9.2017.
Nástup ihned.
Popis činnosti: správa a sjednávání pojistných smluv.
Nabízíme: mzdu - fixní část 15000,- + provize dle výkonu. Praxe v oblasti pojišťovnictví výhodou.
Požadujeme ŘP sk. B, znalost práce s PC.
VM vhodné i pro absolventy.
Info.: zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: koprivnice@fixum.cz.
Volné místo makléř/ka pojištění pro lokalitu Kopřivnice.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Makléř/ka pojištění

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: F I X U M a.s.
Ulice: Štefánikova 1163
Město: Kopřivnice
PSČ: 742 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: koprivnice@fixum.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: F I X U M a.s.