údržbář

  • Třeboň

Pracovní místo ( údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: všeobecnou znalost strojní údržby; elektro výhodou; zručnost; svářečské zkoušky - elektrika, plyn;výhodou chlaďařské zkoušky nebo průkaz topiče kotlů; dobrou komunikativnost a organizační schopnosti; řidičský průkaz skupiny - B; ochotu vzdělávat se; iniciativní a aktivní způsob řešení problémů; časovou flexibilitu; odolnost proti stresu; schopnost komunikovat s kolektivem; vysokou míru samostatnosti;
Mzda bude upřesněna při výběrovém řízení.
ŽIVOTOPIS ZASLAT na e-mail: mzdy@skloform.cz .
NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT TELEFONICKY SCHŮZKU !!!
Volné místo údržbář pro lokalitu Třeboň.