Jan Eliáš

Zaměstnanec pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky 602 877 165 p. Eliáš Jan
- osobně: Dvořákova 758/13, Sokolov

Požadujeme:
- výuční list (VL není nutností v oboru automechanik)
- praxe výhodou
- manuální zručnost
- komunikativnost

Hlavní náplní práce je přezouvání pneu.

Místo výkonu práce: Dvořákova 758/13

Pracovní doba: 08:00-17:00 hodin
Volné místo zaměstnanec pneuservisu pro lokalitu Sokolov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zaměstnanec pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Jan Eliáš
Ulice: Dvořákova 758
Město: Sokolov
PSČ: 356 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Eliáš
E-mail: Jan Eliáš
Telefon: +420 602 877 165

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Eliáš