PROFI COLOR, s.r.o

Malíř pokojů

Odeslat

Pracovní náplň
Malování průmyslových hal po celé ČR
Úkolová mzda
Pracovní doba 7:00 - 15:30
Osobní kontakt : Úterý 8:00 - 10:00
Volné místo malíř pokojů pro lokalitu Rostoklaty.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 12. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Malíř pokojů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PROFI COLOR, s.r.o
Ulice: 4
Město: Rostoklaty
PSČ: 282 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Hušner
E-mail: Martin Hušner
Telefon: +420 603 454 570

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PROFI COLOR, s.r.o.