Malíř pokojů

Pracovní místo ( Malíř pokojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Malování průmyslových hal po celé ČR
Úkolová mzda
Pracovní doba 7:00 - 15:30
Osobní kontakt : Úterý 8:00 - 10:00
Volné místo malíř pokojů pro lokalitu Rostoklaty.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MALÍŘ/-KA, NATĚRAČ/-KA MALÍŘ/-KA, NATĚRAČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. střední odbnorné vzdělání - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky. Kontaktní osoba: Slezáková Lucie, tel.: 773 683 634 Volné místo malíř/-ka, natěrač/-ka pro ...
JaPa-Expo s.r.o. Lejšovka, Inzerováno před 5 dny

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Svídnice 134 + vysílání na stavby po celé ČR POŽADAVKY: Praxe s dokončovacími stavebními pracemi (omítky, broušení, spárování, malířské práce, zednické začištění po elektroinstalačních pracích atd.) min. 3 roky. Manuální ...
Stanislav Doležal Svídnice, Inzerováno déle jak týden

Malíři, lakýrníci interiérů MVP: Praha Kontakt: Cekovičová Renáta, tel.: 241 484 095 Osobně na adrese Na celné 708/2, Praha 5 10-12 hod. Požadujeme praxi min. 10 let, praxi v tapetování a práci s luxusními štuky, základ Aj, řidičský průkaz. Volné místo malíři, lakýrníci ...
Tradesign s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden