TOP TANK s.r.o.

pomocný kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rozvadov (hraniční přechod)
Znalost vaření, samostatnost, pracovitost a odpovědnost při práci, komunikativnost, nástup možný ihned.

Benefity - plně hrazené stravenky v hodnotě 100,- Kč, sleva na PHM, příspěvek na dopravné.
Více informací podá zaměstnavatel.
Volné místo pomocný kuchař/ka pro lokalitu Rozvadov.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TOP TANK s.r.o.
Ulice: 257
Město: Rozvadov
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Richard Visner
E-mail: kariera@f1gas.cz
Telefon: +420 777 575 343

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOP TANK s.r.o.