Vězeňská služba České republiky Vychovatel k odsouzeným mužům ve VTOS

Vychovatel k odsouzeným mužům ve VTOS

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.
Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání pedagogicky zaměřené, bezúhonnost, znalost práce na PC, administrativní zdatnost.
Nabízíme: 30 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, možnost ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži pod Ralskem, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, kultrurní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních VS ČR, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP, lékařskou péči. Nabízené mzdové ohodnocení je v závislosti na délce započitatelné praxe.
Volné místo vychovatel k odsouzeným mužům ve vtos pro lokalitu Stráž pod Ralskem.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel k odsouzeným mužům ve VTOS

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Máchova 260
Město: Stráž pod Ralskem
PSČ: 471 27

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Věra Košťálová
E-mail: Věra Košťálová
Telefon: +420 487 878 213vdoběod6:30-15:00

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky