Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Vychovatel - terapeut

Pracovní místo ( Vychovatel - terapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme dosažené vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu s pedagogickým nebo psychologickým zaměřením, nebo dosažené vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu s odbornou způsobilostí dle z. č. 108/2006 Sb. + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

ODBORNÝ VYCHOVATEL Platové zařazení: 10-11. platová třída dle platových tabulek pedagogických pracovníků Výhody: 40 dní dovolené Životopisy zasílejte na adresu svp_lbc@centrum.cz Volné místo odborný vychovatel pro lokalitu Liberec.
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec Liberec, Inzerováno před 4 dny

Asistent/ka pedagoga + vychovatel/ka školní družiny Místo výkonu práce: Komenského 96, 29443 Čachovice u Ml.Boleslavě Prvotní kontakt: e-mail: zscachovice@seznam.cz Asistent 0,25 úvazek vychovatel úvazek 0,5 Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících podmínkou, dále trestní bezúhonnost, ...
Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav Čachovice, Inzerováno déle jak týden

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) požadujeme vystudovaný obor vychovatelství a speciální pedagogiku. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky. Volné místo vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) pro lokalitu Litoměřice.
Dětský domov a Školní jídelna, Litoměřice, Čelakovského 8, příspěvková organizace Litoměřice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit