Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

  • Brno

Pracovní místo ( Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zodpovědné pracovníky do našeho pracovního týmu v Brně, na zajištění mezioperačních a výstupních kontrol dílů v automobilovém průmyslu.

Náplň práce:
- vstupní/mezioperační/výstupní kontrola dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
- kontrola pohledových vad
- vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
- vypisování záznam o kontrole dílů
- práce ve směnném provozu

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání, nejlépe strojírenský obor (není podmínkou!)
- zkušenost s výrobou, kontrolou kvality velkou výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
- pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- pracovní úvazek na HPP
- stravenky,
- 2 dny sick days,
- pololetní odměny,
- příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu,
- pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.) a pomůcky,
- odměnu za doporučení nového zaměstnance,
- korektní jednání,
- zodpovědnou práci.
Volné místo kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) pro lokalitu Brno.