Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o.

Lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání
Interní lékař/ka na oddělení LDN 2x
Praktický lékař pro dospělé - ambulance 2x
Zubní lékař/ka 1x
Rehabilitační lékař/ka 1x
Gastroentenolog 1x
Všeobecný lékař 1x
V případě zájmu zasílat životopis na email mzdy@hnsp.cz
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Bílina.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o.
Ulice: Pražská 206
Město: Bílina
PSČ: 418 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Klára Schillerová
E-mail: Klára Schillerová
Telefon: +420 417 777 413

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o.