Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: jpokorna@deloittece.com nebo tel.na č. 731 644 156
Kontaktní osoba: paní Jana Pokorná
Upřenující informace: ruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské inženýrské vzdělání v oboru Informační systémy a technologie.
Certifikát Technical Certified Engineer.
Volné místo technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní - na úrovni rodilý mluvčí

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Pokorná
E-mail: jpokorna@deloittece.com
Telefon: +420 731 644 156

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.