LIATIK, spol. s r.o.

bagrista/strojník/obsluha pásového rypadla

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu kamenolom Mítov, Nové Mitrovice.
Strojnický průkaz pro pásová rypadla. Práce na dobu určitou.
Volné místo bagrista/strojník/obsluha pásového rypadla pro lokalitu Nové Mitrovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: bagrista/strojník/obsluha pásového rypadla

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: LIATIK, spol. s r.o.
Město: Nové Mitrovice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Lánský
E-mail: Marek Lánský
Telefon: +420 601 089 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIATIK, spol. s r.o.