ALW INDUSTRY, s.r.o.

Lisař

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Směny: 6:00 - 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.
Požadavky: SOU stojní obor, praxe na obdobné pozici ve slévárenství výhodou, znalost obsluhy tlakových licích strojů výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, podnikové stravování.
Osobní kontakt je možný vždy ve středu od 9:00 - 11:00 hod. na adrese U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc.
Volné místo lisař pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lisař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ALW INDUSTRY, s.r.o.
Ulice: U panelárny 594
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Vlasta Studená
E-mail: Ing. Vlasta Studená
Telefon: +420 587 429 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALW INDUSTRY, s.r.o.