Dotykačka s.r.o.

Obchodní konzultanti \ prodejní partneři (mluvící vietnamsky)

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: znalost vietnamského jazyka, dobré komunikační schopnosti, chuť učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme: pravidelný měsíční příjem, služební benefity, online podporu, odborné zaškolení, možnost kariérního růstu, pružná pracovní doba, zázemí stabilní a prosperující společnosti, nástup možný ihned, možnost práce v místě bydliště, pracovní poměr na HPP či DPP
Náplň práce: nábídka kompletního řešení v rámci EET pro všechny typy zákazníků, profesionální poradenská činnost pro elektronickou evidenci tržeb, péče o stávající klientelu, komunikace se zákazníky, uzavírání smluv, řešení reklamací
Výhody: služební benefity
Volné místo obchodní konzultanti \ prodejní partneři (mluvící vietnamsky) pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní konzultanti \ prodejní partneři (mluvící vietnamsky)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dotykačka s.r.o.
Město: Zlín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dušan Ondruš
E-mail: Dušan Ondruš
Telefon: +420 778 031 816

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dotykačka s.r.o.