Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

MECHANIK ELEKTRO VÝROBY VZT

Pracovní místo ( MECHANIK ELEKTRO VÝROBY VZT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Budějovická 450, Homole
Požadujeme: SOU/SOŠ vzdělání (obor elektriář), § 14 vyhláška 50/1978 Sb., praxe na obdobné pozici min. 3 roky, schopnost čtení a oreintace v elektrodokumentaci, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost
Náplň práce: elektromontážní práce ve ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

mechanik - elektrikář POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost VÝHODY: garance stabilního zaměstnání, možnost ovlivnit výši mzdy, garance každoročního platového růstu, 13. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích ...
LEIFHEIT s.r.o. Blatná, Inzerováno včera

ELEKTROMECHANIK ŘPB, opravy elektrospotřebičů, praček, myček nádobí, sušiček prádla, ohřívačů vody, spolehlivost, samostatnost Volné místo elektromechanik pro lokalitu České Budějovice.
ELMOT veřejná obchodní společnost České Budějovice České Budějovice, Inzerováno včera

Mechanici a opraváři osobních a nákladních automobilů - pracovní poměr na dobu neurčitou, požadujeme praxi, řidičský průkaz sk. B, C, E - výhodou, svářečské zkoušky vítány; Volné místo mechanici a opraváři osobních a nákladních automobilů pro lokalitu Jindřichův Hradec.
Servis Zdeněk Veith s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit