Městská nemocnice Městec Králové a.s.

Lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Výše mzdy v závislosti na praxi, ukončených zkouškách a specializaci.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Městec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Městská nemocnice Městec Králové a.s.
Ulice: Prezidenta Beneše 343
Město: Městec Králové
PSČ: 289 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Petra Jiroutová
E-mail: Bc. Petra Jiroutová
Telefon: +420 325 633 168

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Městská nemocnice Městec Králové a.s.