FYZIOTERAPEUT/KA bez registrace

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA bez registrace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT:
telefonicky 353206405, či osobně - úterý 10-12 hod, čtvrtek 13-15 hod , emailem HR@imperial-group.cz

Imperial Karlovy Vary a. s. hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici FYZIOTERAPEUT/KA.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
hodnotí efekt terapie

POŽADUJEME:
min. SŠ zdravotní - obor masér a certifikát maséra ve zdravotnictví
znalost cizího jazyka výhodou
příjemné a profesionální vystupování
komunikativnost a spolehlivost

NABÍZÍME:
získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů,
zajímavé mzdové ohodnocení,
personální obědy za 15,- Kč
možnost ubytování
přátelský a stabilní pracovní kolektiv,
příjemné a moderní pracovní prostředí,
další profesní vzdělávání
zaměstnanecké benefity
pracovní doba 6:50 - 15:20

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci
Volné místo fyzioterapeut/ka bez registrace pro lokalitu Karlovy Vary.