Mária Horňáková

3D konstruktér/ka - designér/ka - grafik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- Náplň práce - 3D modelování konstrukčních řešení stojanů dle zadání, tvorba nového designu ve 3D, úprava již hotových 3D modelů, tvorba výkresové dokumentace, úprava grafiky klienta pro potřeby tisku
- SŠ/VŠ vzdělání, technické myšlení a smysl pro detail, výborná znalost konstrukčního programu Rhinoceros, popř. SolidWorks, Znalost grafických programů Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Chuť a ochotu pracovat
- Nabízíme - kreativní práci na zajímaných projektech, práci v teamu, nadstandardní platové ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč, finanční bonusy za dobře odvedenou práci, férové jednání, nástup možný ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: maros.hornak@horma.cz
Volné místo 3d konstruktér/ka - designér/ka - grafik/čka pro lokalitu Kroměříž.

Požadavky
Práce s PC - grafické programy - Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Práce s PC - jiné - Rhinoceros, popř. SolidWorks

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: 3D konstruktér/ka - designér/ka - grafik/čka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Mária Horňáková
Ulice: Havlíčkova 2838
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Maros Horňák
E-mail: Maros Horňák
Telefon: +420 724 350 956

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mária Horňáková