ALMEDA, a.s.

Lékař gynekolog

Odeslat

Pracovní náplň
10 důvodů, proč pracovat pro nás:

-velmi dobré mzdové podmínky
-celosvětová asistenční služba pro zaměstnance zdarma - ELA - komplexní anonymní řešení všech problémů v oblasti práva, financí, zdraví a psychologie
-benefit masáže pro zaměstnance
-možnost dalšího vzdělávání a finanční podporou zaměstnavatele
-příspěvek na stravování
-5 týdnů dovolené
-práci na plný nebo zkrácený úvazek ve směnném provozu
-pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
-dobrá dostupnost z Prahy (25min)
-práci v úspěšné nemocnici se stabilním zázemím renovované mezinárodní společnosti

5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:

-platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
-zájem o práci v příjemném prostředí
-odpovědnost a rozhodnost
-vstřícný přístup k pacientům
-ochota podílet se na chodu a prestiži nemocnice

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Volné místo lékař gynekolog pro lokalitu Neratovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař gynekolog

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ALMEDA, a.s.
Ulice: Alšova 462
Město: Neratovice
PSČ: 277 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Kotková
E-mail: personalistka.ner@mediterra.cz
Telefon: +420 315 637 337,739 603 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALMEDA, a.s.