Vedoucí odboru investičního

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí odboru investičního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení místa vedoucí/ho odboru investičního
Druh práce: vedoucí úředník/ce - vedoucí odboru investičního
Platová třída: 12
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 1. února 2017 nebo dohodou
Jednosměnný provoz, 8hod. pracovní doba - pružná, na plný úvazek .
Pracovní doba: pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka,
- splnění předpokladů podle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění (tzv. lustrační zákon).
Požadavky úřadu:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu,
- organizační, řídicí a komunikační schopnosti,
- praxe v řízení zaměstnanců minimálně jeden rok,
- znalost problematiky projektové přípravy, zejména tvorba zadávací dokumentace k investičním záměrům veřejného zadavatele, znalost rozpočtové skladby investičních záměrů ve struktuře položkových rozpočtů,
- znalost problematiky realizace staveb, zejména vedení stavební dokumentace, kontrola rozpočtů, kontrola harmonogramů,
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci staveb, znalost a orientace v požadovaných dokladech k dokumentaci stavebních záměrů,
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní z