TOS - MET slévárna a.s.

Jeřábník , jeřábnice

Odeslat

Pracovní náplň
praxe v obsluze jeřábu
platný průkaz výhodou
Volné místo jeřábník , jeřábnice pro lokalitu Čelákovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Jeřábník , jeřábnice

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: TOS - MET slévárna a.s.
Ulice: Stankovského 1687
Město: Čelákovice
PSČ: 250 88

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Silvie Liptáková
E-mail: Silvie Liptáková
Telefon: +420 326 633 419

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOS - MET slévárna a.s.