Jeřábník , jeřábnice

Pracovní místo ( Jeřábník , jeřábnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
praxe v obsluze jeřábu
platný průkaz výhodou
Volné místo jeřábník , jeřábnice pro lokalitu Čelákovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Jeřábník/jeřábnice Požadavky: - samostatnost, pečlivost - jeřábnické zkoušky - komunikativnost - časová flexibilita - výborná fyzická kondice - praxe výhodou - trestní bezúhonnost Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních ...
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno déle jak týden

JEŘÁBNÍK/-ICE JEŘÁBNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: obsluha stavebního věžového jeřábu a servis - Požadujeme: vyučení, vyhláška č. 50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B, schopnost práce ve výškách, flexibilita a ochota vzdělávání, ...
S T A K O společnost s ručením omezeným Hradec Králové, Inzerováno déle jak týden

Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR 55 (jeřábník) Jedná se o celoroční práci Volné místo jeřábník - obsluha autojeřábu liebherr 55 (jeřábník) pro lokalitu Lovosice.
Stavební stroje a doprava, s.r.o. Lovosice, Inzerováno déle jak týden