Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zubní lékař/ka

Pracovní místo ( Zubní lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: zubní lékař/ka
Požadavky:
Odborná způsobilost k výkonu povolán zubního lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
Hrubá mzda dle dosavadní praxe od 43 690,- až 55 960,- Kč. Nástup od 1.2.2017 na dobu určitou do 31.12.2017 možno po té doba neurčitá.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Vedoucí lékař - odd. lékařské mikrobiologie Kontaktní osoba a tel.: Semencová Jitka Mgr., tel.: 482 411 652, e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz Náplň práce: Diagnostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie, podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro lab. ...
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Plzeň, Inzerováno včera

STAVBYVEDOUCÍ (stavební mistr) - hlavní pracovní poměr Kontaktní osoba: životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu. Náplň práce: - samostatné vedení stavebních ...
VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

Sales Director - medical devices Pro společnost zabývající se výrobou a distribucí lékařské přístrojové techniky hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE ! ! !
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit