Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zubní lékař/ka

Pracovní místo ( Zubní lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: zubní lékař/ka
Požadavky:
Odborná způsobilost k výkonu povolán zubního lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
Hrubá mzda dle dosavadní praxe od 43 690,- až 55 960,- Kč. Nástup od 1.2.2017 na dobu určitou do 31.12.2017 možno po té doba neurčitá.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

lékař/ka v pediatrii Místo výkonu Hradecká 600, Stod. Výhodné mzdové podmínky, možnost ubytování, zaměstnanecké výhody, místo vhodné i pro absolventy LF. Volné místo lékař/ka v pediatrii pro lokalitu Stod.
Stodská nemocnice, a.s. Stod, Inzerováno před 2 dny

Zubní lékař/ka Pozice: zubní lékař/ka Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost ruštiny Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt: Ivancevschi Eduard, e-mail: devident@seznam.cz Místo výkonu práce:DEVIDENT s.r.o. provozovna Příbram I, Na Příkopech č.p. ...
DEVIDENT s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

Dětský zubní lékař/ka Pozice: dětský zubní lékař/ka OC Vysokoškolské vzdělání Nástup od 1.5.2017. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt:Ivancevschi Eduard, tel.: 776 589 419 od 8:00 do 21:00 hod., e-mail: devident@seznam.cz Místo výkonu práce:DEVIDENT s.r.o. provozovna Příbram I, Na ...
DEVIDENT s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit