Fakultní nemocnice Brno Lékař/ka - gynekolog a porodník na úvazek 1,0

Lékař/ka - gynekolog a porodník na úvazek 1,0

Odeslat

Pracovní náplň
Fakultní nemocnice Brno, Gynekologicko-porodnická klinika, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Lékaře/ku - gynekologa a porodníka

Počet míst: 1

Požadavky:
• ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství
• specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
• způsobilost k výkonu povolání lékaře v souladu s ust. § 3 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• nostrifikace diplomu o dosažené specializaci a Uznání způsobilosti k výkonu povolání lékaře na území ČR, doklad o povolení k pobytu (v případě zájemců – cizinců o pracovní místo) v souladu s částí 7 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost získání evropského certifikátu pro gynekologii a porodnictví EBCOG (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology)
• možnost dalšího rozvoje
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké výhody

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontakt: Sekretariát Gynekologicko-porodnické kliniky, Ing. Kaderková, MBA, tel.: 532 233 843
Volné místo lékař/ka - gynekolog a porodník na úvazek 1,0 pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka - gynekolog a porodník na úvazek 1,0

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Fakultní nemocnice Brno
Ulice: Jihlavská 340
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Navrátilová
E-mail: Mgr. Jana Navrátilová
Telefon: +420 532 232 667

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fakultní nemocnice Brno