MEI HE BRNO s.r.o.

Kuchař/ka - příprava čínské kuchyně

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme znalost čínské kuchyně, znalost čínského jazyka výhodou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo kuchař/ka - příprava čínské kuchyně pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 01. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka - příprava čínské kuchyně

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: MEI HE BRNO s.r.o.
Ulice: Lidická 1874
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: YUMEI XIA
E-mail: lokofu777@gmail.com
Telefon: +420 774 199 996

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MEI HE BRNO s.r.o.