plánovač/ka výroby

  • Mutěnice

Pracovní místo ( plánovač/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice.
Náplň práce:
Plánování a kontrola výrobního procesu.
Plánování a kontrola výrobních kapacit.
Komplexní řízení zpracovávání zakázek do výroby a zajišťování jejich kontroly a plnění.
Odpovědnost za dodržování plánovaných nákladů a technologických postupů podle plánu výroby.
Využití výrobních technologií a kapacit s ohledem na optimalizaci výrobních procesů z hlediska termínů, kvality a efektivnosti využitých zdrojů.
Řízení týmu pracovníků ve výrobě (20 lidí). Zajišťování správného počtu zaměstnanců na pracovišti. Zadávání úkolů, hodnocení a kontrola podřízených zaměstnanců.
Koordinace výrobních kapacit.
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru. Praxe ve výrobní firmě na obdobné pozici min. 2 roky. Znalost MS Office (Excel, kontingenční tabulky), znalost SW Pohoda výhodou. Znalosti v FIFO, výroba just in time. Schopnost převzít odpovědnost za výsledky svěřeného úseku. Pečlivost, samostatnost, komunikativnost.Týmově laděná osobnost.
Nabízíme: stabilní zázemí úspěšné společnosti , práci v přátelském kolektivu, práci na HPP, velmi dobré finanční ohodnocení, slevy na firemní produkty, příspěvek na stravování, firemní akce, bonusy/prémie, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu, příspěvek na penzijní připojištění. Životopisy zasílat na mail: kosejkova@neoklas.cz
Volné místo plánovač/ka výroby pro lokalitu Mutěnice.