Vedoucí skladu

  • Moravany

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem nebo telefonicky.

Co je náplní práce?
Vstupní a výstupní kontrola materiálu a zboží
Vychystávání materiálu pro výrobu dle dodané dokumentace
Kontrola a inventura skladu
Vedení 2-3 skladníků
Zaskladňování hotové produkce na určená místa
Koordinace objednávek obalového materiálu
Péče o paletové vozíky, nabíjení VZV
Práce s PC a bezdrátovými skenery
Likvidace odpadů/materiálů dle platných postupů
V případě potřeby jednání se zákazníky ohledně reklamací týkajících se např. balení výrobků apod.
Zlepšení kontroly nad materiálovými toky a kontrolními procesy ve skladu

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Už alespoň 4 roky na pozici vedoucího skladu pracoval
Má ukončené vzdělání minimálně na OU
Umí pracovat na PC a má zkušenosti s prací v jakémkoli skladovém systému
Má praxi s řízením VZV, průkaz nemusí být platný
Bez větších potíží se domluví anglicky s nadřízeným i se zahraničními zákazníky
Je spolehlivý a zodpovědný

Co byste ještě měli vědět?
V rámci společnosti se jedná se o úplně novou pozici, Vaším úkolem bude i nastavení efektivních procesů ve skladu. Čeká Vás práce pouze na ranní směnu v dobrém dosahu MHD Brno.

Co Vás čeká, když uspějete?
Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
Smlouva na HPP přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
Nástup ihned nebo dle dohody
Stravenky a týden dovolené navíc

Prosím, v případě zájmu pošlete vaše CV ve formátu Word v českém i anglickém jazyce.

Zaměstnání na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Moravany u Brna.
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Mo