OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MALOOBCHOD - PÍSEK

  • Písek

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MALOOBCHOD - PÍSEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky, inventarizace
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned
Volné místo obchodní zástupce pro maloobchod - písek pro lokalitu Písek.