Samostatný pracovník jakosti QC

  • Bruntál

Pracovní místo ( Samostatný pracovník jakosti QC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
POŽADAVKY:
- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou) nebo SŠ s dlouhodobou praxí na podobné pozici
- praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- znalost měření na přístrojích v oddělení kvality (AAS, ICP) výhodou
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka
- řidičské oprávnění sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola a schvalování laboratorních záznamů
- vývoj metod pro QC
- validace analytických metod
- kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
- správa analytických přístrojů, včetně metrologie
- validace a měření na AAS, ICP

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (mzda od 22 tis. Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
- firemní benefity:
měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy
roční prémie
příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou, plný pracovní úvazek

měsíční motivační odměny, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možn