Ariba Czech s.r.o.

Customer Support Associate

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 158 00, Bucharova č.p. 2817/11
Kontakt: Lenárth Matej, e-mail: matej.lenarth@ariba.com, 225375730
Pracovník zákaznického servisu
Požadavky:
o Technická orientace
o Znalost počítačového hardwaru a softwarových aplikací, znalost produktů Ariba velkou výhodou
o Předchozí pracovní zkušenosti v zákaznickém servisu z nadnárodní společnosti (oblast IT) minimálně 2 roky
o Vynikající komunikační dovednosti (práce po telefonu)
o Dobré interpersonální dovednosti
o Schopnost rychle řešit problémy
o Znalost práce v multikulturním prostředí
o Zaměření na zákazníka a tolerance vůči stresu
o středoškolské vzdělání technického směru
Jazyky
o Plynulá angličtina a španělština, znalost portugalštiny výhodou
Nabízíme:
stravenky, sickdays, plně hrazená pracovní neschopnost, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 6-ti měsících), zdravotní péče, roční odměny, možnost dalšího vzdělávání
Volné místo customer support associate pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Španělština Aktivní, Jiné Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Customer Support Associate

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Ariba Czech s.r.o.
Ulice: Bucharova 2817
Město: Praha
PSČ: 158 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Matej Lenárth
E-mail: matej.lenarth@sap.com
Telefon: +420 225 375 730

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ariba Czech s.r.o.